המייל שלנו:  info@bestlife.co.il יש לכם שאלות? התקשרו אלינו:  054-4889999   להאזנה לשידור החי
  • עקבו אחרינו:
להאזנה לשידור החינווטו אלינוצרו עמנו קשר

טיפול כדיאלוג על החיים, עם ד"ר רבקה נרדי וד"ר חן נרדי ואורחים

טיפול כדיאלוג על החיים, עם ד
טיפול כדיאלוג על החיים, עם ד"ר רבקה נרדי וד"ר חן נרדי ואורחים

טיפול כדיאלוג על החיים, עם ד"ר רבקה נרדי וד"ר חן נרדי ואורחים.

סדרת תוכניות המביאות חוויות מעולם הטיפול האישי והזוגי, בגישה הומניסטית, שוויונית בגובה העיניים. כל יום שני בשעה 1200 ברדיו החיים הטובים.

ייחודה של התוכנית בהבאת גישות טיפוליות על ידי שניים מבכירי המטפלים בישראל שהם גם זוג נשוי (כארבעים שנה) ושותפים במכון "דיאלוג" אותו הקימה ד"ר רבקה נרדי ב1990.

התוכנית תעסוק  בסוגיות בסיס של החוויה האנושית: תסכולים, דימוי אישי וביטחון עצמי, שינויים בחיינו, זוגיות, בגידות, יחסים בין נשים וגברים, קשר בינדורי, הורות במעגל החיים, התמודדות עם כעס, שיקום אמון אחרי בגידה, יצירת קשר, טיפול בשחיקה, פחד מוות, פחד הזדקנות, קנאה ומאבקי כוח, התמודדות עם לחץ חברתי, אסרטיביות, עבודת צוות.

 

אודות הזוג נרדי:

ד"ר רבקה נרדי:

אודות ד"ר רבקה נרדי

מנהלת ומקימת מכון "דיאלוג" (1990), בעלת תואר דוקטור בפילוסופיה עם התמחות בפסיכולוגיה החברתית ומגדר, מטעם "יוניון אינסטיטיוט", סינסינאטי, ארה"ב. סופרת מטפלת אישית וזוגית, מנחת קבוצות ומרצה. נמנית עם חלוצות הטיפול הקבוצתי והאישי השוויוני/מגדרי, ועם אנשי המקצוע הבכירים בישראל בתחום הזוגיות , (פרק א' ופרק ב'), יחסי הורים ילדים בשלבי החיים השונים , העצמת נשים (אסרטיביות, אמצע החיים, התמודדות עם מיתוס הגיל והיופי, קריירה ועוד), ניהול ומנהיגות ויחסי גברים נשים בעולם האישי והמקצועי .

כותבת עיון ופרוזה.  ספרה הארבעה עשר (רומן), "כל יום בשעה 11:15" יצא לאור באפריל 2016.

 

ד"ר חן נרדי

ד"ר לעבודה סוציאלית מטעם אוניברסיטת תל אביב. מטפל אישי וזוגי, מדריך הורים ומנחה קבוצות גברים. שרת בצה"ל 22 שנים ופרש ב 1992 בדרגת סגן אלוף. שרת בתפקידי פיקוד, ביניהם מפקד בסיס טירונים, כקצין בריאות נפש בכיר, טיפל והנחה קבוצות לטיפול בנפגעי הלם קרב, ייעץ למפקדים בנושא התמודדות עם לחצים וטראומות. עם שחרורו מהצבא הצטרף כשותף למכון "דיאלוג". יחד עם רבקה פיתח את המודל הדולפיני להתמודדות במצבי לחץ. המודל מבוסס על שימוש הומוריסטי בדימויי "הסרדין", "הכריש" ו"הדולפין" המייצגים שלושה "יועצים" במוחו של האדם ומקיימים דיאלוג ביניהם.

כותב ספרי ילדים ועיון. ספר השישי, (ספר ילדים( "הסרדין, הכריש והדולפין" יצא לאור  ב2016.