המייל שלנו:  info@bestlife.co.il יש לכם שאלות? התקשרו אלינו:  054-4889999   להאזנה לשידור החי
  • עקבו אחרינו:
להאזנה לשידור החינווטו אלינוצרו עמנו קשר

מיכאל אסדו

מיכאל אסדו
מיכאל אסדו

מיכאל אסדו – מאסטר רוחני  מאסטר רוחני, הילר ומורה רוח בארץ ובעולם מעל 35 שנה. מיכאל הוא הדורמן של הנשמות שרוצות להתעורר.   הוא מחבר את הרוח-הנשמה לגוף.

לשידורים החוזרים לחץ כאן

"סנדביצ'ים לרוח" עם המאסטר הרוחני מיכאל אסדו

תכנית רוחנית עדכנית, שתדבר על חוקי הבריאה, ועל כותרות "הסרט העכשווי" שאנו עוברים ויוצרים עכשיו באופן אישי וקולקטיבי. המאסטר הרוחני - מיכאל אסדו, יביא לכם כלים רוחניים מעשיים: איך להתעורר ואיך להתחבר (רוח וגוף- אור וכלי), ואיך להרשות את החדש, ואיך לשנות חוזה עם עצמיכם מחוזה של שורד לחוזה של יוצר,שנמצא על קו הייעוד והפוטנציאל שלו/ה. בכל יום שלישי בשעה 19:00 בערב.

לשידורים החוזרים לחץ כאן

מיכאל אסדו – מאסטר רוחני  מאסטר רוחני, הילר ומורה רוח בארץ ובעולם מעל 35 שנה. מיכאל הוא הדורמן של הנשמות שרוצות להתעורר.   הוא מחבר את הרוח-הנשמה לגוף, את האור לכלי. החיבור משנה לאדם חוזה עם עצמו, ושם אותו על קו הייעוד והפונטנציאל שלו, על המסלול בחיים, ומחבר אותו סוף סוף לחיים להם הוא נועד. מיכאל מטפל מקרוב ומרחוק במגוון מחלות פיזיות, תקיעויות וחסמים. הטיפול שלו כולל מגוון שיטות הילינג ומגע ייחדיות לו, שפיתח עם השניים. בנוסף מיכאל מלמד את מטופליו ותלמידו מוּדעות רוחנית אמיתית - כלים רוחניים פרקטיים: איך להתייחס נכון לכל תחום בחייהם, כדי לחיות את חייהם במלוא עוצמתם, ולשדרג את כל תחומי חייהם הפיזיים/החומריים והרוחניים, לממש את הפוטנציאל הגלום בהם, ולחיות בעינוג את החיים שלשמם הם באו לעולם. זוהי רוחניות מאוד גבוהה, והרוחניים, לממש את הפוטנציאל הגלום בהם, ולחיות בעינוג את החיים שלשמם הם באו לעולם. זוהי רוחניות מאוד גבוהה, אך יחד עם זאת מאוד מעשית, ומאוד מחוברת לקרקע ולחיים החומריים שלנו (כסף, מערכות יחסים, בריאות ועוד), כיוון שעולם התיקון של הרוח הוא כאן – בעולם החומר! בעקבות הטיפול, הלימוד והליווי אצל מיכאל, האדם לומד למצוא בתוכו ו את כל מה שאחרים מחפשים בחוץ, ולומד להרשות וליצור בחייו את מה שהוא רוצה. האדם מתחיל דרך חדשה, הדרך האמיתית שלו, עם יכולת וכלים להתענג מכל מה שהוא יוצר בחייו.