המייל שלנו:  info@bestlife.co.il יש לכם שאלות? התקשרו אלינו:  054-4889999   להאזנה לשידור החי
  • עקבו אחרינו:
להאזנה לשידור החינווטו אלינוצרו עמנו קשר

אודות

אודות

 

"קבוצת החיים הטובים" היא מיזם רב-ערוצי ראשון מסוגו בישראל, המשלב שידורי רדיו וטלוויזיה, תכנים אודיו-ויזואליים, תמונות, קליפים וצילומי וידאו בשידור חי ובאיכות גבוהה. כחלק מתפישת תוכן רחבה ומתקדמת, אנו משדרים 24 שעות ביממה מגוון תכניות מקור בשידור חי, הזמינות להאזנה ולצפייה בכל עת גם באתר הבית שלנו.

 

המיזם נוסד לפני כעשר שנים בידי רועי שוחט, איש תקשורת, יזם ושדרן, מאהבה גדולה לרדיו, לתוכן טוב ולאנשים, ומתוך הבנה, שעולם התקשורת עובר למרחב דיגיטלי רב-ערוצי, שבו כל אחד יכול למצוא את התוכן שהוא מחפש בלחיצת כפתור אחת, או לשדר לקהל ממוקד תוכן איכותי בהתאמה אישית.

 

"קבוצת החיים הטובים" מציעה תכניות מקור במגוון רחב של תחומים, המוגשות על ידי שדרנים המביאים את הידע המקצועי שלהם לקהלים רלוונטיים וממוקדים. כל התכנים ברדיו הם מקוריים, מעוררי השראה ושמים דגש על החיים הטובים ועל איכות חיים. מוזיקה, יצירה עצמאית, תרבות, אמנות, ייעוץ בתחומים שונים, אימון אישי והתפתחות רוחנית - הם רק טעימה קטנה מהאפשרויות הרבות שהרדיו פותח בפני המאזינים!

 

"קבוצת החיים הטובים" היא עצמאית ודינמית, ע הקסם אצלנו הוא בשילוב המקורי והייחודי של אולפן אודיו-ויזואלי, שבו נשדר לכם את כל מה שלא תוכלו לראות ברדיו ואת כל מה שלא תוכלו לשמוע בטלוויזיה...